apie mus

Visi keliai šįmet veda Mardasavą, į senovinį dzūkų kaimą, Varėnos rajone, Dzūkijos nacionaliniame parke. 800 metrų nuo sodybos – santaka, kur Ūla įteka į Merkį. Kaimą supa Mardasavo miškas.

Baidarių nuoma Baidarių nuoma Baidarių nuoma Baidarių nuoma Baidarių nuoma

Siūlome Jums : Baidarių nuoma Dzūkijoje

Siūlome Jums naujas, atitinkančias visus standartus, patikimas, patogias, atsparias smūgiams dvivietės polietileninės baidarės, gelbėjimosi liemenės ir hermetinius maišus. Mes pažadame padėti Jums atostogauti ir niekuo nesirūpinti!

Patarsime, kokį maršrutą pasirinkti. Kelionei duosime detalius upių žemėlapius su nuorodomis, kur sustoti.

Savo transportu nuvešime Jus į maršruto pradžią, bei parsivešime pasibaigus kelionei. Savo automobilius saugiai paliksite mūsų sodyboje.

Kaip mus rasti? : Baidarių nuoma Dzūkijoje

Kaip mus rasti: važiuokite nuo Varėnos į Marcinkonis ir už 11 km pamatysite rodyklę į dešinę su nuoroda Žiūrai, Trakiškiai, ten ir sukite, asfaltuotu keliu važiuokite iki Žiūrų kaimo, pravažiavus šį kaimą, prasidės žvyrkelis, nusileisite nuo kalno, pravažiuosite tiltą per Ūlą, važiuokite šiuo keliu toliau (5 kilometrus) kol pasieksite Mardasavo kaimo kryžių. Sukite į dešinę ir žiūrėkite kaimo žemėlapį.
Čia patogiai pasistatykite automobilį ir pamirškite visus rūpesčius, miesto triukšmą ir darbo įtampą!

Užsisakykite plaukimą baidarėmis iš anksto, mes padėsime surasti nakvynę ir pirtį. Skambinkite jau dabar ir planuokite savo laisvalaikį!